| Sakura1218 a întrebat:

Credeți că un blog care are drept subiect o călătorie virtuală în jurul lumii ( adica articole cu informații despre monumente, locuri interesante, poze etc.) va interesa cititorii? Va deveni popular sau pe prea puțini ii va interesa să mai,, culeagă,, vreo informații?

5 răspunsuri:
| Sakura1218 explică:

Vreo informație *

| Stefan00alex a răspuns:

Eu nu prea cred

| heise a răspuns:

Eu am intalnit, cat de cat, site-uri destul de frumoase si cu vizitatori medii. Cred ca ar fi destul de interesant, mai ales cu locurile turistice. Poti chiar sa scrii si cam cat costa dintr-o tara in alta sau pe unde se afla. Gen... turistic. Cand oamenii vor vrea sa se duca intr-o vacanta in alta tara poate dau de site si se uita pe acolo. Cred ca ar fi destul de folositor. Mie mi se pare o idee buna si serioasa.

| pwp a răspuns:

In ziua de azi oamenii sunt mai mult atrasi de subiecte cancan decat de frumusetile lumii...pacat..eu as vizita acest blog happy

| MuscaNeagra a răspuns:

Iti garantez, pentru inceput, ca eu l-as vizita. Cred ca multi adepti ai vacantelor, mai ales cei care se duc in strainatate, si nu numai, si adeptii calatoriilor vor fi interesati. Ok, cititorii, e-adevarat, se vor strange in mai mult timp, deci sa nu te astepti sa ai din prima. Dar asta este un moment bun sa faci un astfel de blog, mai ales ca e vacanta si lumea nu a plecat inca la mare/munte/whatever.