| Artemisia a întrebat:

Credeti ca cineva, o va gasi pe faimoasa, disparuta Elodia?

Răspuns Câştigător
| sabinutza_9332 a răspuns:

Da. o vor gasi cand vor invata un lucru...sa n-o mai caute...atuci nimeni din acest scandal nu va mai fi vedeta si pana la urma vor zice unde e daca nu e moarta sui daca e moarta cineva care stie unde e dar nu a fost implicat va zice.laughing

8 răspunsuri:
| TPU_6107 a răspuns:

Dao dracu cate persoane au disparut si nu s-a facut atata tam'tam'... cine era elodia. o femeie normala anturata cu niste gunoaie

| FoxXy_5632 a răspuns:

Dacum... elodia ori i moarta ori ii in tarile calde(decgizata ca spioniihee hee:X

| Akid a răspuns:

Nu cred... stii ce cred eu?
ca elodia e p undeva traieste prin alte tari si ca rade pana nu mai poate cand vede ce fac astia
sau mai cred ca toti au inscenat cu cioaca cu toti si a plecat si ei apar pe la tv mari vedetechatterbox
laughing) asta e varianta mea

| Carmy88 a răspuns:

Da o vor gasi cand eu voi invia din mortiwinking

| alexgogo a răspuns:

Nu

| thealchemist a răspuns:

Adica, in viata? ar fi greu, odata de sotul ei a omorit-o. daca ramasitele ei vor fi gasite, e o alta problema. sper ca politistii vor trece peste faptul ca au de a face cu unul de al lor si il vor bate. dupa o noapte in care va fi tratat ca infractorii obisnuiti Cioaca va recunoaste tot ce a facut.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Câte mistere sunt pe lumea asta încă neelucidate?
Așa și ea!
Pa, pa.

| xSoaked a răspuns:

Am gasit-o eu azi dimineata dupa frigider.