| nikolettta a întrebat:

Credeti ca este posibil ca un elev care invata bine si este f bun la toate materiile, daca la liceu este la profil real si la facultate va fi tot la ceva real si va invata tot asa bine, sa devina reporter/jurnalist fara a face facultatea de specialitate daca el observa ca-i place si ca are talent?
Va rog raspundeti doar la aceasta intrebare nu faceti comentarii aiurea.
Astept cat mai multe pareri.
Ms mult de tot pentru pareri si sinceritate.
funda, vot

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Vorbesc in cunostiinta de cauza. Cunosc pe cineva care nu numai ca lucreaza in jurnalism, dar are si succes. Chiar a terminat jurnalismul ca sef de promotie.winking Funda?

| uNNe a răspuns:

Pai da jurnalist clar 100% reporter mai slabe sanse, daca vreai o cariera in Media trebuia sa te duci la liceu Tehnic Media! funda?:d