| мιcυтѕαααα a întrebat:

Credeti ca pisica mea e bolnava? Are nasul uscat, botul uscat, urechile calde si cateodata corpul ei este fierbinte... Este bolnava? Ca sa stiu daca sa ma duc la veterinar cu ea sau nu.

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Da. De obicei la animale nasul lor aste umed. Deci, mai bine, du-ti pisica la veterinar

| mjhgfv a răspuns (pentru ViVi99):

Mai bine imi dadeai mie funda mjhgfv ca eu ti-am dat mai multe detalii

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

A luat iarba mâţei.

| KinoAndreea a răspuns:

S-ar putea sa fie racita, cel mai sigur.Stiu sigur ca daca la pisici sau la caini botul e uscat atunci sunt deshidratati. Dar restul simptomelor duc la o raceala.winking

| nesuferit a răspuns:

Si eu cand ma droghez patesc la fel laughing

| Cartitza a răspuns:

Pai da cred ca e bolnava mai bine du-te la veterinar.
Funda?

| lazarsergiu a răspuns:

Mergi la veterinar pentru ca si a mea avea simptome asemanatoare.

| xoxolavxoxo a răspuns:

Cred ca a racit. Dar pentru orice eventualitate te sfatuiesc sa te duci la veterinar.Sa ne anunti!:*

| pasha17 a răspuns:

Poate a mancat ceva stricat sau vreun obiect ceva.

| mjhgfv a răspuns:

Da
sa stii ca cam da are febra atunci cand corpul este fierbinte
dar cate luni are sau anisori are
saracuta!
du-te la veterinar
nu il asculta pe nesuferit e fraier si nu iubeste animalele
ai grija de pisicuta
bafta!
successss!

| mjhgfv a răspuns:

Da este bolnavioara
cand are corpul fierbinte are febra si boticul uscat
du-te la veterinar cu pisicuta
trebuie sa o vada un medic
success!
bafta!

| GusttavoLima a răspuns:

Acestea poate sa fie niste simptome
Hmm...
Pentru orice eventualitate mai bine du-te la veterinarwinking