| BUBULINA a întrebat:

Credeti in prieteniile adevarate?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, petru ca oricine e invidios/a.

| OanaVlad a răspuns:

50% cred... de cand o prietena m-a suparat foarte tare... dar mai sunt si prietenii adevarate happy

| BoboMC a răspuns:

Singurii prieteni adevarati sunt parintii si sora/fratele.

| M0nique a răspuns:

Deloooc.

| misss a răspuns:

Da cred...insa e foarte greu de gasit un prieten adevarat.

| ktrinel a răspuns:

Da exista dar f greu!

| Pawy a răspuns:

Depinde ce fel de prieteni iti gasestihappy

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Prieteniile adevărate sunt extrem de greu de găsit...Îţi trebuie o viată întreaga să îţi gasesti un prieten adevărat.Depinde de noroc. Poate crezi că ai un prieten adevărat iar dupa cîtva timp să îţi dai seama că te-ai înşelat. straight face

| PenséeArtistiqueღ a răspuns:

Sincer NU.
In ziua de astazi majoritatea oamenilor sunt egoisti si invidiosi.
Nu este exclus, dar cazurile sunt foarte rare.