| Abdi a întrebat:

Cu cat se platesc advertorialele? Este cineva interesat de articole/advertoriale? Am gasit www.cashmypost.com pentru advertoriale...

2 răspunsuri:
| andreeaskumpic a răspuns:

Nu

| roketfire a răspuns:

Preturile difera mult. Daca de exemplu vrei gratuit poti incerca siteuri gen comunicate de presa http://stiridiverse.net/advertoriale-premium-preturi/
variante sunt multe, publisheri in special care cer peste 100 euro penntru a publica un singur advertorial, dar si siteuri mai mici, modeste, unde poti publica si cu mai putin de 100 lei un articol/advertorial premium/comunicat.