| olitzutza a întrebat:

Cu ce mi-as putea ocupa timpul liber iarna...Cum sa ma dau cu sania mai interesant(nu in picioare) chestii d-astea.Multumesc...Va pup. Vreau raspuns mai repede. Cel tarziu pana pe 25.februarie.2012

Răspuns Câştigător
| raducanelu a răspuns:

Pai sunt o multime de moduri de ati petrece timpu liber. cu sania te poti da in diferite moduri. pe langa sanie poti sa te dai cu o camera pe partie. cu un celofan. poti merge la patinoar. faci un om de zapada. bulgareala poti merge la un gratar iarna e super.la sky.

| olitzutza explică (pentru raducanelu):

Mersi,chiar m-ai ajutat...Like

| raducanelu a răspuns (pentru olitzutza):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor.happy