| ilincuta a întrebat:

Cu ce va preocupati timpul cand afara ploua?

19 răspunsuri:
| aleksy a răspuns:

straight facepe net.,,. monopoli.,, carti.,, remi.,,,

| Kitty a răspuns:

Uneori stau si ma gandesc, pe net, raspund la intrebari pe TPU, asc muzica, ma joc cu sora mea, ma uit la tv., fac ex la engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net, TPU si alte site-uri, citim, ascultam muzica, poate iesim printr-un club, poate un fotbal in sala sau o sedinta de inot.
Si alte cteva activitati sa facem ca o zi urata, din cauza vremii, sa treaca frumos.

| dolyan a răspuns:

Calculator, exercitii fizice(ex: flotari), tv, ma duc la prieteni acasa, sau vin ei la mine.Ciao!

| anad a răspuns:

Navighez pe net, citesc, dezleg rebus, uneori recuperez somn pierdut in serile trecute!

| adellyna a răspuns:

In perioada asta laughing fac exercitii la mate, pregatiri :-& bleah :-&
Dar cand sunt in vacanta sau weekend. Stau pe mess, la tv. Ma duc la prietena mea cea mai buna.
Citesc. mai nou am inceput o carte sa o citesc laughing si vreau sa o termin. Tu ce faci?

| BiiBiis a răspuns:

De obicei net, TV si teme.

| just_me a răspuns:

Ma joc pe calculator sau citesc o carte

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Cateodasta pe comp cateodata pe psp (playstation portable) sau citesc cate ceva happy

Răspuns utilizator avertizat
Elianna
| Elianna a răspuns:

Conform zicalei populare,"este un timp de facut copii si numarat banii!"

| Flav a răspuns:

Ies afara sa simt ploaia. Daca e prea ''salbatica'', o privesc pe geam...

| Bacemi a răspuns:

Simt binecuvantarea ploii. Ce poate fi mai frumos? Daca e prea vulgara pentru mine o admir contemplativ de la distanta alaturandu-i fel de fel de imagini.

| Aicilef a răspuns:

Ce sa fac.stau pe mess sau citesc ceva

| ilincuta explică:

@adellyna, pai citesc, ascult muzica, ma uit l un film, desenez sau ma joc pe nintendo dsi.

| aldore_6019 a răspuns:

Pe net, sau la televizor, sau sun prieteni

| Ea12345 a răspuns:

De obicei vorbesc la telefon, sau citesc.Mai o ciocolata calda, mai un fursec...tongue

| Razvan a răspuns:

Imi fac ordine in bibloteca, o integrama-doua un pic de blog-arealahee hee

| larrii a răspuns:

Ascult muzica pana imi vine chefu de dans... dupa ce se duce cheful de dans ma culc. pai mananc, apoi sun o prietena si povestim la telefon timp de 2 ore. apoi iar ascult muzicathinking ma mai analizez oleaca in oglinda, incerc noi tipuri de machiaj, noi manichiuri, modele ...etc laughing