| Atelocin a întrebat:

Cu ce va umpleti timpul cand afara ploua?yawn

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În mod normal citesc, dacă am răbdarea suficientă, dacă nu mă uit la un film sau mai simplu răspund pe TPU.

| Biaa a răspuns:

Ori ies in scara blocului [nu la mine normal. :">]
daca stau in casa... la TV sau la calculator
ma pun sa fac karaoke :)) http://karaokeparty.com
mess / hi5 :-?
dar totusi prefer zilele cu soare :-x

sper ca te-am ajutat;;)

| Meryem027 a răspuns:

Imi petrec timpul cu fratele meu, stau pe calculator sau ma uit la un film... Altceva nu vad ce as mai putea face.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Stau la calculator, citesc sau ma uit la un film.

| diaa a răspuns:

Pai de obicei stau la calculator pe mess.sau rasfoiesc diferite reviste daca am thinking cateodata imi mai fac poze blushing, ascult muzica love struck, vizionez un film day dreaming sau vorbesc la telefon whistling happy. Sper ca ti-am fost de folosbatting eyelashes

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cu apa! glumeamhee hee...cant la chitara, cand mai prind un moment si nu invat happy

Pa, pa.

| RUMBURAK a răspuns:

Citeste.cauta-ti carti interesante si citeste.cine are carte are parte.