| MysticWayz a întrebat:

Cu cine tineti la emisiune Burlacul? Eu tin cu Melania; voi cu cine tineti si spuenti-mi si de ce tineti cu acea persoana!
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Teo_8548 a răspuns:

Cu Melania si eu happy. Mi se pare cea mai de treaba. Da nu-mi place de Mihaela :-l. Mai bine pleca ea nu Cristinahee hee.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Violeta mi se pare cea mai OK (e Timisoreanca mea), dar si de Roxy (Raduleasca) si Melania imi place.winking

| Artemisia a răspuns:

Si eu tin cu melania.este foarte draguta fata de celelalte fete.se vede ca are cei 7 ani de acasa.nu sare pe catalin sa il sarute cum fac celelalte, nu s-a batut si nici nu a injurat.eu sincer sper sa castige.este ea mai timida, dar asta nu este o problema pentru ca o femeie timida cucereste un barbat. go melania!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu tin tot cu ea,, este asa timida si frumoasa.cred ca cea mai frumoasa dintre toatehappy

| Simona a răspuns:

Mie imi place de Roxy.pentru ca este f eleganta si rafinata
cea mai tare

| kUuKii a răspuns:

Melania pentru ca e sincera
celelalte mi se pat toate niste prefakute

sper ca ea sa kastige

| kUuKii a răspuns:

Melania pentru ca e sincera
celelalte mi se par toate niste prefakute

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Tot melania ca e la locul ei, mi-r fi placut sa castige. In episodul trecut, ai vazut ce a facut cu aia pe plaja? Mihaela parca? Nu mi stiu.sincer melania e un exemplu bun de urmat.iepurica nu'mi place deloclaughing. Imi place si altete fete dar nu le mai retin numele. Cele care sunt la locul lor si nu sar pe Bote. Acum multi care au raspuns aici au zis Melania pentru fundita! Eu am zis sincer, si chiar nu e nimic daca nu'mi dailaughing E opinia mea, nu am copiat nimic, asa ca funda poti sa dai cui crezi cate copie mai bine'. Vizionare placuta!

| rominax a răspuns:

Tot cu Melania happy. Pentru ca nu e la fel ca celelalte. E mult mai special, mai frumoasa si mai desteapta. Ea nu a sarit in bratele lui Catalin ca si celelalte.
si nu imi place de Iepurica si nici de Mihaela. :d

| S3bY_4165 a răspuns:

Melania este sincera si draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem dayanne97 pentru ca e diferitha si frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melania logic e cea mai corecta dar ati vazut ce a facut catalin cu Mihaela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot Melania imi placehappy e asa la locul ei si e super draguta si dulce...nu sare pe bote ca celelalte.mai ales mihaela,. e nasola tipa.sufocanta.sper sa castige melania. oricum mie una mi s-a parut ca Bote s-a purtat diferit cu ea.mai frumos.plus ca pe ea a ales-o sa o duca in acel loc minunat. putea sa duca pe oricine altcineva.nu stiiu ce sa zic.in afara de melania mai e ok si violeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal cu melania tin si eu, e cea mai tare dintre toate. Ea o sa castige sunt sigura, pentru ca lui catalin ii este foarte draga. pup dayanne.