| AlexUnder a întrebat:

Cu cit imi creste inteligenta [iq] daca citesc o carte pe lady popular eu am 62, 5 daca citesc o carte cit o sa am? plz daca se poate vizitatimi si profilul pe mine in joc ma cheama alex miser dau funda celui care imi raspunde corect si ma viziteaza sau imi da un cadou pe joc

Răspuns Câştigător
| Twizzle a răspuns:

Pentru 15 minute de citit primesti intre 0. 1 si 0. 5 IQ, acum depinde.nu se poate spune precis cat o sa primesti, dar undeva intre astea doua.
Cadou + vot de la domnisoara Aundrey.winking

2 răspunsuri:
| TheCyrusFever a răspuns:

Alex miser vot de la mileycyrus99 si comm!

| Robert05 a răspuns:

Doamne tu ai IQ mai putin decat un caine laughing