| papooshyka a întrebat:

Cu programa "Workshop subtitle"ce pot face? pot face asta?:de ex:am downloadat un film in rusa, italiana sau alta limba, si daca pun acest film pe aceasta programa mi-l subtitreaza(adica scr jos traducerea?)

Răspuns Câştigător
| Mihai03 a răspuns:

Nu exista program care sa iti subtitreze el automat. tu trebuie sa scrii subtitrarea cu ajutorul programului... nu mi ai dat fundita data trecuta!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cu Workshop subtitle poti edita subtitraile...nu ti le arata inainte tongue