nony
| nony a întrebat:

Cu toate ca nu-i 8 martie, as vrea sa ofer cate un trandafir virtual ¨ @--))-)-- ¨ tuturor fetelor virtualehee hee Da, stiu, dar sunt darnic azi si un pic romantic.

17 răspunsuri:
| constantyna a răspuns:

Multumesc!

| myha a răspuns:

Hey!big grin
multumim.tongue

| Flav a răspuns:

Daca ala-i smiley-ul pantru trandafir, inseamna ca-s in urma rau cu limbajul asta messengeristic.
Acum, lasa vrajeala cu mine. Zi, cate beri ai baut?

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Ooo mersi fainsmug iti dau si eu un pusi(pe obraz)big grin sa nu ma vada pretenuworried laughingwinking

| NoName0011 a răspuns:

Mai exista si baieti darnici, virtual nevirtual, suntem si noi virtuale pe aici, Multumesc:*.

nony
| nony explică:

Flav, sunt ¨nevatamat¨ si ala nu-i smiley-ul pentru trandafir, dar seamáná, nu?hee hee
Cu berea poate ma lupt maine seara, ca maine pe zi am treaba laughing

| another_emo_girl a răspuns:

Dragutz din partea tahee hee

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mulţumesc! Drăgălaş trandafir...are şi spini din câte văd(sau frunze?) dar calul de dar...

| Яùxsi a răspuns:

Multumimbatting eyelashes nha ca iti trimit si eu un pupic tot virtualhee hee

| BaddieBae a răspuns:

Esti foarte amabil.Multumim pentru trandafirikiss.

| Razvan a răspuns:

Eu astept orhideeatonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc! happy

| Silvia a răspuns:

Adica asta... rose laughing. Multumim oricumbig grin.

| Silvia a răspuns:

Ce zici, o cafea e buna coffee? :!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo vad ca mai exista si baieti darnici mersi f dragut din partea ta uite ca rasplata iti dau un pupkiss(sper sa nu ma vada prietenulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, sa fii iubit si sa ai parte de tot ce iti doresti!happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Multumesc, iti dau si eu un pupic kiss, bine eu nu am prieten asa ca pot sa ma pup cu cine vreau si cand vreau laughing. A, si si tie la multi ani tongue.