| 0099 a întrebat:

Cui ii place de Michel Telo si daca da de ce ii place? P.S: Eu una il adooooor

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Mie nu îmi place. happy

| Hirako a răspuns:

E un retard non-talentat pe care talentul l-ar chinui dar nu are cum, pentru ca nu exista in el.Muzica proasta, fara niciun fel de mesaj, doar cuvinte aiurea pe care majoritatea nu le inteleg oricum.Inteleg acum de ce iti place, e un geniu :o

| TheAvenger a răspuns:

Nu,nu-mi place de el.un ghei care dacă deschide gura se sparg geamurile.n-are voce, se îmbracă ca un poponar, arată ca un poponar.și dacă cântam cu capul băgat într-un borcan de-ăla de murături și după aia pe scurgerea de la veceu tot cântam mai bine ca ellaughing

| Nymeria a răspuns:

O sa-mi placa daca va mai scoate noi melodii

| QiCKaaTc a răspuns:

Hai, recunoaste-ti, cine-i gay? laughing