| ilinca29ilinca29 a întrebat:

Cui ii place de Murat Yildirim dar pls da-ti nr lui de tel daca il gasiti plssss il iubesc

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Si eu sunt mare fana. Urmaresc in fiecare luni si marti Dragoste si Pedeapsa si am urmarit si ASI.
Si mie imi place mult de el.Eu am inceput sa urmaresc Dragoste si Pedeapsa pentru ca juca Murat in film.Eu l-am vazut si in ASI si mi-a placut cum juca.
Inteleg ca iti place, dar Murat nu cred ca are numar de telefon pentru fani.
Imi pare rau ca te dezamagesc dar vedetele nu au numar de telefon sau ID de mess, si daca au nu le dau publice pentru ca ar fi atacati de fani.
O seara buna!

P.S.nu stiu daca raspunsul meu o sa ti se para satisfacator dar asta este adevarul.

2 răspunsuri:
| cezzxd a răspuns:

Si daca faci rost de numarul lui de telefon [ ceea ce e cam imposibil ] vorbesti cu el in turca?

| Patriciiia a răspuns:

Si ce-i spui, ca il iubesti.in caz ca faci rost de numar?laughing)))
mai bine trezeste-te la realitate si cauta un Murat Yildirim in Romania.ca pana inveti tu turca.mai e happy