| ღmirunikaღ a întrebat:

Cui ii place kubeti garlic are gust de usturoi? in zona la mine inca na aparut la magazine

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

In Galati se gasesc.
Toata lumea mananca kubeti cu usturei deoarece sunt la magazinul din scoala.
Nu miros prea frumos, ca i'am scos pe profesori din sarite, dar au un gust bun, aproape tuturor din scoala le place. happy

11 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Mie nu big grin

| kUuKii a răspuns:

Il detestphbbbbt

Răspuns utilizator avertizat
| Aleeeeeeee a răspuns:

Nici la mine nu a aparut inca sad. Din raspunsurile primite, nu cred ca e asa bun.

| Hampyssy a răspuns:

Nici eu nu am mancat. Cica sunt numai in Real, Metro si in magazinele universale. 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are gust de usturoi nici in toplita jud harghita nu a aparut inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt anutza_any mie imi place kubeti garlic ca are gust de usturoi sil gasesc la magazinu de langa scoala la toata lumea le place. bine pa miruna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Brasov au aparut, au gust bun mie imiplace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce oameni! Logic ca e cu usturoi daca zice "GARLIC"! miruna, invata engleza si dupa aia spune ceva...nu de alta da' nu da prea bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ma numesc Alex si sunt din bacau langa shcool nu a aparut si-l bat la cap pe vanzatorlaughing da mhe frica cu profa de mate ca are mirosul ascutit si ma detecteaza si o incurclaughing

| Larrymik a răspuns:

Am si eu o intrebare.care are nevoie de insigne kubeti garlic din concurs?