| agent00o a întrebat:

Cum a jucat Romania cu Bosnia?

Răspuns Câştigător
| florin752010 a răspuns:

A jucat bine. Au avut incredere in puterea lor, care sa fim seriosi este a fost si va fi mult peste Bosnia. Puteam sa facem scor de tenis (6-0) cu ei. A ratat Torje saracul 2 ocazii singur cu portarul, a ratat Sapunaru 11m ...deci suntem mult peste. Bravo Romania. a aratat tuturor ca se poate, dar trebuie sa si duca pana la capat cu astfel de meciuri.

5 răspunsuri:
| yonutzu20 a răspuns:

Foarte bine!
le-a dat 3-0:X

| FoarteLetargic a răspuns:

A jucat foarte bine. De mult nu am mai vazut un fotbal asa frumos practicat de jucatorii nationaleiwinking

| Mentaaaaa a răspuns:

A jucat bine meciul s-a terminat cu 3-0 se putea si mai mult au fost multe ratari dar sa fim multumiti big grin.

| 54ndy a răspuns:

Au jucat bine. Nu mă aşteptam să le dea 3 goluri bosniecilor.

| Danyel a răspuns:

Destul de bine.A castigat Romania cu 3-0.