| anonim_4396 a întrebat:

Cum a putut fii editata poza asta, asa? In ce program-- Dupa spuneti'mi mai exact unde trebuie sa apas ca sa faca editu asta. :* Fundita.
http://hi5.com/......otoUser.do

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Asta`i hi5`u meu :o

laughing

pai iti spun eu

cu photo scape

dai la filter apoi region [out of focus] => si dai blur big grin

pentru a mai da putine efecte dai la filter => film effect
da` cum ai dat tocmai de hi5`ul meu?laughing

16 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Daca tot ti-am spus si ti-a placut poza ...nu`mi dai fundita?batting eyelashes whistling

laughing :*:*

| aniiledha a răspuns:

Add la_niniiah_de_oroh si iti explic tot:*winking

| Pisicuța a răspuns:

Descarci Photo Instrument si gasesti "Blur"
Apoi ca sa le salvezi faci un Print Screen apoi le decupezi in Photoscape
happy

| LittleDrop a răspuns:

Buna! :*

Cel mai probabil a fost editata cu Photo Shop, cu Blur sau Photo Instrument tot cu blur [ceata].

In photo instrument alegi blur pe toata poza, apoi cu "cut" stergi zonele in care vrei sa fie clara poza.

Sper ca te-am ajutat. Daca nu ai inteles imi poti lasa un mesaj sa iti explic mai bine.

Take care :*

| Christian333 a răspuns:

Photoshop -> filter -> blur

| sixtythree a răspuns:

In photo instrument foarte simplu!

| miky014 a răspuns:

Photoshop, insa o poti modifica asa si in photoscape. De la grivare.winking

| DrMeow a răspuns:

Incearca PhotoScapewinkingkisskiss

| madieee a răspuns:

In photoscape ->editor->alegi poza (iti apare in stanga)->tools(pe aceeasi linice cu home)->mosaic

| Alexutsa_8446 a răspuns:

Cu PhotoScape
intri la Editor, adaugi poza, dai la tools, apoi mosaic- mosaic-low si iti faci pe unde vrei sa apara in ceatsa exact ca in pozei fetei de mai sus, iar cadrul dai tot la editor, home, margin iti alegi culoarea si marimea.
Bafta :*.

| Scumpy90 a răspuns:

Photo Shop

| Funditsa a răspuns:

Incearca Photoscape sau Photoshop

| brabbit24 a răspuns:

Este ediata in Photoshop, nu pot sa iti spun pas cu pas, dar poti gasi tutoriale pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Irinaaaa09, am dat de el tot aici pe TPU :d Ai dat u hi5'u ca sa primeasca o fata idei de poze cu zapada. Am vizualizat mai multe poze pana am gasit'o pe aceea si nu stiam cum ai facut editu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms tuturor. :*

| Ella123 a răspuns:

In photoscape happy