| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca am ignor?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Sunt programe care te ajuta sa vezi cine e offline, invisible sau online.Verifici in mod constant persoana, daca e online si la tine in lista apare offline, exista doua posibilitati: ori ti-a dat ignore, ori te-a pus "permanent offline".
http://www.imvisible.ro/
http://www.invisible-scanner.com/

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu ai cum. Tie iti apare persoana in continuare, poti sa ii scrii, dar ei nu ii mai apar mesajele tale. Asa ca va parea pentru tine ca e on line, dar... te ignora.

| Paula a răspuns:

Poi cand ai ignor, nu-ti apare nici online, nici mesajele nu ti le primeste... happy

| MisterKat a răspuns:

Nu ai cum sa aflii din pacate, dar daca totusi te-a pus pe ignor, gandeste-te de ce oare te-a pus... ai suparat persoana respectiva cu ceva. sau orice...
In fine, daca vrei sa vb cu persoana respectiva poti sa iti faci alt cont pe Yahoo Messenger si sa comunici cu respectiva persoana si sa ai o relatie mai faina happywinking PS.Nu stiu cat de bun e raspunsul meu dar sper sa iti foloseascahappy

| cristina_6456 a răspuns:

Existao sg posibilitate stergi acea persoana din lista si-o mai bagi odata si daca nu te are la ignor iti apare ca teo bagat in lista adica teo acceptat iar daca nu inseamana ca tea re la ignor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kasaendre18

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anna....ms pentru sfat este de nota 10...adik siteul este de note 10....ms!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aflu daca cineva ma are la ignor daca eu l-am sters din lista?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mmmmmmmmmmmmmmmmm, ...nu stiuconfused

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.yahoostatus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Youblock17

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-mi o laba la **** si afli cine vrea sa iti dea ignore peste 1 saptamanawinking... ultimul rahnet in materie de IT

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buddy spy desteptilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap asta cam asa e. Dar pers respectiva tie iti apare ca e mereu offwinking...deci nu se stie big grinthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi aflam daca e ignor cine nu mai vb cu noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu afli!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa aflu