| SupradOzza a întrebat:

Cum aflu daca cineva m-a adaugat sau nu in lista de mess? big grin.

plss... ajutati`ma!

raspunsulkre m`a ajutat primeste...
fundita!:*

Răspuns Câştigător
| ßarbie a răspuns:

Skater. esti chior? tu vezi ce a scris fata aia?straight face. nu cum accepti cerere daca te baga cineva, ci, cum vezi daca persoana pe care ai bagat-o in lista te-a acceptat...straight face
si Alle, are dreptate gigicu01. iate dupa el.nu dupa,, prosti``:*

5 răspunsuri:
| ProxyDiamond a răspuns:

Dupa ce da accept se schimba numele lui/ei. funda?

| Șâret a răspuns:

Deci il adaugi in lista. Iar daca de la persoana respectiva primesti o chestie asemanatoare cu ce-i trimiti tu ei, inseamna ca te-a adaugat. (chestia la care dai next) rolling on the floor

| gigicu01 a răspuns:

Uita-te in lista si subnumele celui care vrei sa te adauge scrie ceva de genul ca add requesting pending cu grii si scrie mic. fundita?

| MihaiN1 a răspuns:

Buna!

Daca cineva iti adauga adresa ta de mess in lista iti va aparea ceva chiar cand deschisi messengerul.
Si acolo daca vrei poti sa accepti sau nu.
E foarte simplu de observat.

Funda, te rog?

| a_7338 a răspuns:

Ii dai tu add si acolo iti va aparea: 1.(daca ti-a dat add)accepta 2.(daca nu ti-a dat add)trimite invitatia, nu este exact asa big grin... succes