| Cristinaaa a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu baietii? Adica ma refer, sunt unele fete care se poarta diferit de cum ma port eu, adica, calma, dar, cum sa fac sa ma comprot si eu ca ele

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dar de ce sa te comporti diferit fata de cum esti tu? Fi tu insuti, nu fi falsa sau si mai simplu, nu fi ceea ce nu esti! Nu se merita si nu ai sa ajungi niciunde cu un astfel de comportament, Crede-ma ca multi baietii cauta fete ca tine.Fi tu insuti si ai sa ai doar de castigat! Bafta!

| MyMy_3116 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa fii tu insuti si sa te destinzi in momentul cand vorbesti cu un baiat.crede-ma niciunui baiat nu i-ar place sa vada ca incerci sa fii altcineva doar sa-i faci pe plac.am trecut si eu prin momente dintr-astea si asta a fost cea mai buna solutiewinking

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Mai intai descopera cum le place lor.Adik sunt unele fete care de la prima intalnire sar pe el.nu stiu dar unora le place chestia astastraight facein functie de ce persoana e comportate si u ca atarewinking baftawave

| xFaith a răspuns:

Fii tu insati happy

Daca ai vrea sa te comporti mai diferit :
1.Fii Indiferenta
2.Naturala
3.Sa te imbraci mai frumos
4.Sa te machiezi putin
5.Sa fii mai ingrijita
6.Sa zambesti sa dai gratios din gene happy
7.Nu trebuie sa fii fitoasa

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Incearca sa te porti natural, nu e nevoie sa incerci sa pari altcineva.Fi tuhappy

| bibi1202 a răspuns:

Ele cum se comporta? Incearca sa fii mai prietenoasa cu baietii, sa le impui un anumit respect... pm me si o sa te ajut... dar nu inteleg cum se comporta ele. xoxo.

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Nu ne-ai spus cum se comporta celelalte! Cu baieti trebuie sa te portsi normal.adika sa ai o relatie de prietenie si cu ei, nu numai cu fetele.Eu ma inteleg foarte bine cu baieti. Daca este unul pe care il placi.ai grija sa nu faci ceva penibil si trebuie sa fii misterioasa adica sa nul il lasi deocamdata sa afle ca il placi :]

| Codruta a răspuns:

Fi tu insatiwinking:*