| Slavic a întrebat:

Cum arata un baiat ca ii place de o fata?

Răspuns Câştigător
| lemarco a răspuns:

Paler, tu ai dat pana acum numai de astfel de fete, nu e vina noastra ca nu stii sa iti alegi partenerele tongue
Ca sa ii raspund si lu Slavic.Banuiesc ca te referi la situatia in care, baiatul ii face curte, adica nu sunt impreuna. Poi. ii acorda multa atentie, vorbeste mult cu ea, incearca sa o ajute, se ofera sa o conduca acasa, o intreaba ce face diseara, alea alea big grin sper ca ma ai prins ideeahappy

8 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Cu o erectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general depinde de cum e firea prietenei tale:
romantica:o cina la lumina lumanarilor sau un restaurant select;
distractiva : o duci la un concert sau club zgomotos;
daca esti un pic mai,, falit" o poti duce la o plimbare prin padure, la o inghetata.
crede-ma, am avut odata un prieten care vroia doar sa aiba parte de mine.

| Nu conteaza a răspuns:

Poate sa'i acorde mai multa atentie ceva d genu. dar eu cred ca unei fete nu i'ar place sa fie pipaita... asta nu inseaman ca o placi cu adevarat thinking

| noname_9826 a răspuns:

Depinde de caracterul respectivuluihappy... unii baieti sunt timizi si se multumesc doar sa o priveasca temandu-se ca ar putea fi respinsi, altii se exteriorizeaza (si bine fachee hee) tachinand-o, facandu-i complimente sau "necajind-o"hee hee etc etcbatting eyelashes

| ioana445 a răspuns:

Incearca sa fii foarte politicos cu ea, sa o inviti nu stiu unde va la un restaurant, la un concert, sau poate chiar la o plimbare in parc, sa nu o presezi prea tare, sa nu stai toata ziua cu ea pe langa ea sa ii acorzi libertate, poti sa-i acorzi flori, sa fii pur si simplu dragut si amabil cu ea. un cavaler.Asculta-ma daca faci ce -ti spun eu chiar daca nu se uita la tine inainte iti va acorda atentie iti spun pentru ca sunt fata.

| UNfriendLY a răspuns:

Mie imi place sa-i spun direct happy
urasc rusinea...

| Vizitiul a răspuns:

Lemarco -nu e vina mea ca majoritatea sunt asa cum am descris eu, nu e vina mea ca unele fete vor sa para altceva de cat sunt.

| Aℓida a răspuns:

Ii acorda atentie, vb mult cu ea, o face fericita cand are la status"Mai trista decat pot inseamna vreodata doua puncte si o paranteza deschisa", de cate ori o vede pe strada o saluta, nu pierde nicio ocazie sa o intrebe ce mai face...etc,etc