| mihaiel4ik a întrebat:

Cum as putea cu camera web sa filmez?
funda

3 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Nu poti

| sonny89 a răspuns:

Folosesti soft-ul dedicat. Daca ai o camera incorporata la laptop, descarci de pe site-ul ccu drivere, daca ti-ai achizitionat o camera separat, intra pe site-ul oficial si undeva pe la sectiunea download sau drivers ar trebui sa gasesti ceva.
PS: Daca ai cumparat o camera ieftina, trebuie sa stii chineza ca sa te descurci pe site-ul lorwinking!

| oanas19 a răspuns:

Fiecare camera web are un buton care deschide un program cu care faci poze

intri la setari si il pui pe filmare pe filmare
succes! fundita!