| LaChatte a întrebat:

Cum as putea face rost de un milion?

17 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Joacă la loto, şi nu se ştie niciodată!

| darrio2007 a răspuns:

Te angajezi dansatoare.

| blackcat99 a răspuns:

Cere-le parintilor. laughing

| LaChatte explică:

(100)

| LaChatte explică:

Am 9 ani, sunt fata si am nevoie de 100 de lei big grin totusi, chiestia cu cerutul de la parinti nu e rea (blackcat99) �

suntserios
| suntserios a răspuns:

Milion de ron, euro, pietre, melodii?

daca e vorba de bani, ca orice alt muritor de rand prin munca

| strengaritzza a răspuns:

Un milion de ce? De muste? De lei, Euro? Dolari? laughing))

| AidaMaria a răspuns:

MUNCIND,dar mai exact ce fel de milion?

| gabryelm3 a răspuns:

Pai ori mergi la munca ori direct pacanele cum am mai vazut un raspuns pe aicilaughing poti sa le ceri si parintilor daca vrei neaparat...

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Economiseste alocatia daca inca esti minor/ahappy

| ChidoriKing a răspuns:

La pacanele doamneeee

| LaChatte explică (pentru ChidoriKing):

Cum adica pacanele?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru LaChatte):

Auzeam şi eu pe unii cu astea. Jocuri de noroc, cel mai probabil.

| Papusha1 a răspuns:

Sa lucrezi in Republica Moldova big grin big grin big grin

| ioan09 a răspuns:

Daca ai casa cu curte poti sa iti taxezi parintii cu maturatul curtii, udatul florilor, sau chiar spalatul masinilor
Dar poti si sa dai cu aspiratorul si sa stergi praful.
Succes!

| alexandra8787 a răspuns:

Buna! Poti face rost de un milion de lei(daca nu doresti sa ai un serviciu propriu-zis)facand diferite treburi prin casa.De exemplu:daca esti fata(speli vase,pui micul dejun, faci curatenie, etc...), iar daca esti baiat(speli masina tatei, daca ai).In schimbul acestor treburi casnice le poti cere niste bani.Nu din prima 1 milion, ci cate 5-10 lei.Depinde de statutul parintilor tai...

| anafrumusika a răspuns:

Muncind