| AndrrreaDeea a întrebat:

Cum as putea sa castig un ban in plus, tinand cont ca am 16 ani?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la chestionare.
din cate tin eu minte nu ai nevoie de cine stie ce cunostinte, si trebuie sa indeplinesti un anumit target de chestionare. poti incerca la GFK

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine te apuci de videoblog!
Crede-ma daca ai succes castigi bine.

| MoNyKa66 a răspuns:

Poti sa te oferi voluntar/a la o actiune. Poti sa-ti ajuti vecina/vecinul pentru o anumita suma de bani sau pe net: http://www.acasatv.ro/......nciar.html
Insa,nu este o sursa sigura!
Sper ca a fost un raspuns defolos! ♥

| Latky a răspuns:

Avon, oriflamme, lifecare

| carinutza373 a răspuns:

Pai. eu am 13. : banii de ziua ta, te angajezi undeva (de la 5 la 7 sau cum vrei tu), te oferi voluntar la o actiune, de ex. daca cineva e plecat poti sa ai tu grija de casa/ animalul din casa pentru o suma de bani...

| HristinaU a răspuns:

Reprezentant AVON, ORIFLAME, LADY'S sau site-uri online BESTIAL, U-MAN..etc. sau te-ai putea apuca de vlog, vide-o blogging, si faci parteneriat cu youtube.