| eubahhh a întrebat:

Cum as putea sa imi fac o alunita langa buza? sa para adevarata. fundytza :*

7 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Ti-o poti face cu dermatograful... Dar sincer, alunita falsa e de prost gust.

| BYBY a răspuns:

Cu un creion rectabil, care nu se sterge decat cu demachiantwinking. De preferinta creioanele rectabile de la avonwinking

Funda?

| camionagiull a răspuns:

Eu am din nastere unalaughinglaughing

| NinaWoolf a răspuns:

Creion de ochi pentru ca precis vrei sa-ti faci pentru poze nu?^^
sau modifici in photoscape...

| Andrada97 a răspuns:

#Cu un creion pentru conturul buzelor - marohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc? vrei sa semeni cu Inna?hee hee... cu creion dermatograf maro