| sabina a întrebat:

Cum ati aflat de acest site?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Eu chiar nu mai tin minte... dar tare mult as vrea sa imi amintesc happy

17 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Din linkul de pe: http://www.gustos.ro/

| Krina a răspuns:

Pur intamplator.Cautam ceva pe google si am tastat mai multe cuvinte pentru cautare.Acele cuvinte s-au regasit si intr-un raspuns de pe TPU.

| irynna a răspuns:

Eu am aflat de pe un alt sitehappyciteam niste intrebari iar o persoana a intrebat:voi pe ce site-uri mai stati? printre care a enumerat si TPU.eram curioasa sa vad despre ce este vorba, ce fel de site este.si mi-a placuthappy

| Criiss16 a răspuns:

Eu cautam cv pe google si a aparut www.tpu.ro

| cribus a răspuns:

Intamplator cautam ceva pe google...

| N538961518 a răspuns:

Intamplator.

| baba a răspuns:

Navigam pe un blog, nu mai ştiu exact pe care. Şi am văzut linkul sau banner-ul în lateral. Am dat click, am ajuns aici şi am zis: "Hei, uite un loc bun în care aş putea pune întrebarea aia". Am pus-o, mi s-au dat câteva răspunsuri drăguţe şi am început să citesc întrebările altora şi din când în când să le şi răspund.

| campionul a răspuns:

Am dat search'timp liber' pe google

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din intamplare

| yoanna73 a răspuns:

Pe site-ul din dragoste @bimos.ro

| CriSslsa3 a răspuns:

Cautam pe google un program de editat poze si acolo era o intrebare.Am intrat si era situl TPU. Dupa aceea m-am mai interesat si mi-a placut sit-ul.Asa ca mi-am facut si eu account.

Anna
| Anna a răspuns:

De la prietena mea iar ea de pe google

| Paula a răspuns:

Cautam ceva, un raspuns si o fost gasit pe TPU...

| Daniel TM a răspuns:

Din intamplare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sa vreau ...cautam ceva de dieta si am gasit site-ul asta...si mam inscris pentru ca imi place fffff mult

| Livianananana a răspuns:

Eeeeeeeee Din greseala, cautam ceva si am gasit asta!

| Marica_2964 a răspuns:

De la lume adunate...