| Brotacelu a întrebat:

Cum ati aflat de tpu.ro?

Eu de la un prieten

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intamplator.Cautam ceva pe net si...am dat peste TPU!

21 răspunsuri:
| clawss a răspuns:

De la unconcurs, pentru a participa trebuia sa imi fac cont aici!

| Gregory a răspuns:

Salut! Si eu am aflat de la cel mai bun prieten al meu happy

Janina
| Janina a răspuns:

De la iubitul meu happy

| knnight a răspuns:

Salut, eu am aflat din intamplare, cautam ceva de pe google si am dat peste TPUbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intimplator, ma fitiiam pe net big grin

| fluturas a răspuns:

Din intamplare.
am cautat ceva pe google si am gasit raspunsul tocmai la o intrebare pe TPU happy. mi-a placut siteul si asa mi-am facut si eu cont aiciwinking kiss

| M.madallina a răspuns:

Eu am bagat ceva pe google si mi-a dat primul rezultat o chestie de pe TPU, si mi s-a parut interesant...asa ca mi-am facut cont

| StaRmAgiC a răspuns:

Pey cautam ceva pe google.chiar nu mai stiu...eram curioasa cu o anumita chestie.si trebuia sa aflu...si am dat click pe acest site.am vazut si comentariile...la aceea intrebare...si mi-am facut cont si eu.parea interesant site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o prietena. A trimis un mass, l-am accesat, am dat de prima pagina, si erau atatea intrebar fara raspuns, deci aparent neinteresant... Am iesit s apoi am reintrat dupa o luna gasnd din intamplare site ul, si m-am gandit sa il incerc whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navigam pe net la nimereala si am dat peste site-ul asta.

| daniDeeDee a răspuns:

Bantuiam pe net si hop. big grin

| anad a răspuns:

Din ziarul Cotidianul. In josul paginii la Timp Liber si Utile este recomandat si TPU.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Am pus o intrebare pe google si mi-a aparut acest site minunathappy

| SweetCandy a răspuns:

Cautam ceva pe google si mi-a aparut "minunea"laughing

| uzzi92 a răspuns:

Cautam ceva pe google big grin

| Ancutsa a răspuns:

Intamplator. am cautam ceva pe google si am descoperit. TPU love struck

mi se paruse interesant si am vrut sa-mi fac cont.

| mariutza a răspuns:

De la ceel mai bun prieten al meu :X:X

| JoJo a răspuns:

Ca majoritatea utilizatorilorhappy
cautam ceva pe nettongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D pe net intamplator si mi s-a parut ft interesant

| Aurelia a răspuns:

De pe googlethinking

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

De pe gustos.ro.