| LuminitaRoz a întrebat:

Cum ati vrea sa se comporte prietenul vostru cel mai bun si cum se comporta in realitate?happy

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Vreau doar sa fie ea. Un loc de liniste in care sinceritatea sa domine...
Cum este? Poate mai rece de la o vreme...
Cum as vrea sa fie? Cum era odata...

| Spitz10 a răspuns:

Pai as vrea sa se comporte la fel tot timpul, dar de fapt cand e in preazma unei bune prietene de-ale mele sau a mai multor prieteni se da mare.

| Puffulets a răspuns:

Pai prietenii cei mai buni sunt exact asa cum ii alegi tu, pentru simplu fapt ca sunt asa cum vrei tu sa fie. si referitor la intrebarea ta, nu as vrea sa schimb nimic la comportamentul prietenilor mei bunibig grin. Sunt exact asa cum vreau eu sa fietongue