| HappyCandy a întrebat:

Cum ati zice e o idee buna sa imi schimb numele? ce propuneri aveti, dar sa nu se repete

5 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Frosonela

| HappyCandy explică:

Adica acesta din TPU

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Dintai invata sa scrii si sa te exprimi, forma corecta fiind ''idee'' si in niciun caz ''idee''straight face pun pariu ca nu ai mai mult de 12-13 ani.

| izuka_2844 a răspuns:

Ramona Cristina Ella Tania Dia Dari Maria Stefana Ana Deni Meli Anda Andreea Miruna Andra Erika Hermina Alexandra Ruxi Teo Bianca Irina Mara Eliza Ileana Anca Mioara laughingAdela Ilinca Virginia Pepsha Raluca Nini Selena

| Catalina3920 a răspuns:

Depinde de preferinte...Ce culoare iti place. Ce amimal iti place.Care e numarul tau norocos.