| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Cum credeti ca este mai bine sa fac daca eu cred ( deci CRED ) ca o persoana este suparata pe mine : sa merg direct la ea si sa o intreb sau sa mai astept sa vad cum merg lucrurile? Daca nu, cum as putea proceda?

Răspuns Câştigător
| aled48 a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca persoana este suparata (asa cum crezi tu ), daca nu ii raspunzi, o sa se supere si mai tare pe tine pentru ca o sa creada ca nu iti pasa asa ca ar trebui sa mergi direct la ea. Daca nu este suparata tot ar trebui sa vorbesti cu ea direct si sa ii spui ca tie ti se pare ca este suparata si ca ai vrea sa stii daca asa e.
Deci cea mai buna varianta este sa mergi la ea si sa vorbiti direct.

Daca ti se pare ok raspunsul meu ai putea sa dai si tu un like la http://www.facebook.com/DeIncaltat.ro te rog frumos?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| TheLaw a răspuns:

Mai bine sa astepti.
Trebuie sa cunosti toate persoanele apropiate, in anumite cazuri chiar si strainii. Eu asta iti recomand.

Bafta in continuare!

| yocata10 a răspuns:

Intreab-o si incearca sa-i explici,winking adica vezi ce motiv are si u incearca sa-i explici ca asa daca o lasi poate sa creada ca nu-ti pasawinking asa chiar de nu este ii dai dovada ca-ti pasa ce are si ca nu vrei sa fie supi pe tinewinking

| dany5eu a răspuns:

Eu as crede ca are trebui sa mergi la ea si s-o intrebi cu ce i-ai gresit si dupa ce iti spune sa iti ceri scuze de la persoana respectiva... fundita?