| ItachiUchiha a întrebat:

Cum cuceresc o fata? Sugestii, va rog.

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Daca tu esti expertul, mai ai nevoie de sfaturi? Glumeam! Cucerirea unei fete se face pas cu pas. Desi, in ziua de azi, fie vorba intre noi, exista si fete mai putin sensibile si mai nerabdatoare, care prefera baietii cu tupeu, smecherasi, chiar golanasi, care sa le spuna din prima tot felul de abureli. Totusi, sa revenim la cucerirea celeilalte categorii de fete, sensibile, finute si romantice. O fata din aceasta categorie doreste sinceritate, in primul rand. Apoi fii comunicativ, amuzant si foloseste un limbaj frumos, ingrijit in conversatia cu ea, dar fii si un bun ascultator atunci cand vorbeste ea. Incearca sa fii atent, grijuliu si chiar protector cu ea. Daca sunteti colegi de clasa si va cunoasteti, dar nu indraznesti sa-i vorbesti deschis despre ceea ce simti, trimite-i biletele pe care nu le semna sau SMS-uri, daca nu-ti are numarul in agenda. Incearca sa fii misterios. Pune-i din cand in cand cate o floare in banca apoi, intr-un final, dezvaluieste-i identitatea si invit-o la plimbare prin parc. Bafta maxima si sa fii iubit!

22 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Prin felul tau de a fi happy

| Mao a răspuns:

Fii mereu acolo pentru ea și deja încetul cu încetul ea se va îndrăgosti de tine, nu prea mai sunt persoane de încredere, și e destul de importantă. Fii comunicativ, grijuliu, atent, protector, un bun ascultător, sincer.
Scoate-o în oraș, cumpără-i flori. happy
Bineînțeles, depinde de fiecare fată în parte.

| ItachiUchiha explică:

17 maine implinesc 18 ani.

| LoloSkate a răspuns:

Pff. E greu. adica sunt superficiale uneori. Deci incearca sa ii spui cuvinte frum. Sa vorbesti cu ea pe mess..sau facebook, Stai cu ea mai des oriunde ai ocazia, mai dai din cand in cand cate un cadou mic. o ciocolatica sau ceva. Si dupa, cere'i numarul de telefon si o sa isi dea seama ca o placi si o sa incepeti sa iesiti. Aa si nu uita ca trebuie sa te placa si ea. Mult noroc! Fundita?

| Levya a răspuns:

Iti zic pe scurt:
Nu toate sunt cu moda si din astea, mai intai afla ce stil are ea...
1.Baietoasatongueunei provocari, si zi ceva de genu: ''Pun pariu ca nu poti sa...''
2. Feminina:Nu te da in stamba cu prietenii, nu rade de ea, nu fa misto, vorbeste normal cu ea si afla si hobby-urile ei...
3.Prea fetita: Acelasi lucru ca la 2 numai ca fi manierat cu ea, pentru ca daca este prea fetita inseamna ca este si sensibila...
4.Needucata,neinteligenta:Mai bine nu...
5.Inteligenta,manierata:Comporta-te cu ea pe cat posibil mai frumos

| ir3al a răspuns:

Prima regula -nu exista reguli, trebuie sa faci ce simti

glumeste cu ea, gaseste lucruri in comun, zambeste-i, si spune-i lucruri frumoase, ii poti face complimente, dar nu sta numai langa ea in fiecare pauza(presupun k esti la scoala) si afla zodia ei, si cauta pe google cum sa cuceresti femeia leu de ex,, bafta tie si nu uita ca noua fetelor ne place vrajeala, baietii smecheri, si tine minte, daca nu iti raspunde si face figuri inseamna ca nu e demna de tine, fiecare baiat are felul lui de a cuceri si in ziua de astazi, nu mai merge cu o floare si ciocolata, laughingdar nici astea nu strica... vb cu ea pe mess etc, sunt multe modalitati, gasesti tu ceva, curaaj laughinglaughinglaughingfa-ma mandra de tinelaughingdaca mai e vreo problema te ajut cu mare placere app cati ani ai?

| vio_9808 a răspuns:

Sal, intra pe artaseductiei.ro sau pe fiibarbat.ro si gasesti acolo tot felul de articole

| AleXzpm a răspuns:

Cu o armata de cuvinte?

Răspuns utilizator avertizat
| az09 a răspuns:

Am si eu aceiasi problema numai ca suntem la 5000Km distanta.

| Petru_Alyn_Hațegan_1999 a răspuns:

Cum furi inima furata

| Petru_Alyn_Hațegan_1999 a răspuns:

Cum furi inima foarte

| Petru_Alyn_Hațegan_1999 a răspuns:

Cum furi inima in fata

| Petru_Alyn_Hațegan_1999 a răspuns:

Cum povestim frumos fetele

| Petru_Alyn_Hațegan_1999 a răspuns:

Cum cueresti inima o fata

| Petru_Alyn_Hațegan_1999 a răspuns:

Cum furi inima fata

| Anca1Roxy1 a răspuns:

Da-te la ea.

| Alina09 a răspuns:

Fii tu insati happy bafta