| sunshine_6269 a întrebat:

Cum dau comentarii pe deviantArt. Mi-am facut un cont free si nu merge. Adica scriu si cand dau add coment nu imi mai apare nimic. Trebuie ca resprectivul sa-l accepte sau ceva d genul? rasp repede, funda!

Răspuns Câştigător
| Skeletonized a răspuns:

Dupa ce dai comentariul, respectivul il verifica si decide daca accepta sa-l faca public sau nu, desi nu intotdeauna, unele persoane accepta toate comentariile. happy

1 răspuns:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sau persoana respectiva a pus opţiunea să'i poata da comentarii doar prietenii sau trebuie moderat.