| DiAnne_8069 a întrebat:

Cum devii Expert TPU? Adica cate fundite imi trebuie?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la ce îți folosește?
Activitatea ta pe site, răspunsurile să fie apreciate ca inteligente și folositoare, fără a aduce jigniri și polemici celorlalți și premierea răspunsurilor.
Nu este un număr exact de fundițe.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu numarul de fundite este important, ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Singura conditie ca sa poti fi propusa pentru titlu de Expert, este sa ai minim 500 de raspunsuri si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%. Succes!winking

| Flav a răspuns:

Eu-s curios cum e sa devii RalucaTpu.batting eyelashes

| DeNyyy a răspuns:

Nu stiu cate fundite. dar stiu ca trebuie sa ai mai multe intrebari folositoare si inteligente.
succes:*

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu exista un numar exact de fundite, asta depinde de activitatea ta pe site de punctele pe care le-ai acumulat.

| MilkshakeShake a răspuns:

200 de funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de numarul funditelor depinde numirea ta ca expert. Fa-te REMARCATA prin ceva. Ori prin spiritul altruist si inteligenta, ori prin spiritul de turma, prostie si ranchiuna. Atunci sigur devii experta.