| stiuorul a întrebat:

Cum devin extrem de rapid? funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Uite amigo, nu se poate asa ceva...ar insemna sa o dai pe Desene Animate.Fiecare om este inzestrat de la Dumnezeu cu anumite "puteri"ca sa zic asa.

| marinavacaras a răspuns:

Antrenament si sa fii mereu in miscare ear dupa aceasta fa-ti singur masaj la picioare astfel muschii vor lucra mai bine, maseaza in locurile unde te doare prin lovituri a palmei pe suprafetei pielii facind un fel de vibratii, cred ca acest sfat te va ajuta la inbunatatirea conditiei fizice.

| SixOnTheBeach a răspuns:

Cu 4 baterii duracel!