| Mikasa a întrebat:

Cum e cu cerealele alea: Nestle Fitness? Chiar te ajuta sa slabesti?

Răspuns Câştigător
| AdyP20 a răspuns:

Da cum sa nu. Si mos craciun exista. Daca vrei sa slabesti sa mananci de 4-6 ori pe zi, cate putin, cu carbohidrati putini(fara dulciuri) si poti face si un sport eventual.

4 răspunsuri:
| LovellyAngel a răspuns:

Poate te ajuta sa nu te ingrasi, daca esti la dieta. Dar ca ele sa provoace slabirea ma indoieschappy.

| Lolll a răspuns:

Desigur nu slabesc le fac reclama doar pentru a fii cumparate! Eu am incercat dar sunt si acoperite cu ciocolata.Si ciocolata cam ingrasa!
Ifine dupa mine dai banii degeaba!
Succes!

| WannaMore a răspuns:

Nu e atat de usor sa slabesti. Cerealele NestleFitness doar iti asigura o nutritie(zic ei)echilibrata.In rest,au cam aceleasi ingrediente ca Nestle Chocapic,Cookie crisp,Cini minis. sad pe scurt,nu te baza pe ele daca vrei sa slabesti.Fa un sport,du`te la fitness, fa miscare, in principal(asta inseamna si sa iesi des pe`afara, dar nu ca sa stai pe`o banca, ca sa te plimbi prin oras cat de des poti, chiar zilnic). Sper ca te-am lamurit :*

| droopyy a răspuns:

Nu.probabil ca au mai putine calorii. that's all