| RecycleBin a întrebat:

Cum e cu faza cu map1, map2 la metin? cum le gasesc? mi-a spus cineva ca, ca sa gasesc mistreti salbatici flamanzi, sa merg in map1. dar nu stiu unde este.big grin. daca ati putea sa imi spuneti dar nu asa:e langa piatra sau animalul ala.sa imi spuneti sa apasa acolo, acolo, si cum arata butonullaughing

4 răspunsuri:
| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Map 1 e aia unde te da prima oara straight face

| Ionutzz97 a răspuns:

Deci cand incepi joku prima data te da in map 1 adica pyungmo unde sunt diferite animale precum:caini, lupi, mistreti, ursi, tigri si mai sunt amazoane ca niste femei, iar map 2 esti bakra unde se gasesc amazoanele si salbatici nistre monstri de lv 29-32 si arcasi monstri. ca sa ajungi in alte locuri prekum map 1 sau map 2 folosesti portaluri sau teleporteri.iti urez succes la lv baftabig grin. funda?

| Fαntαsy a răspuns:

Map 1 e pyungmoo ( acolo unde ai jucat cand iti faci un cont)
map 2 e bakra
map 3 cred ca sunt orcii

si cam atat doar astea sunt numerotate ca asa le pierzi si numarul laughing

| Noemy99 a răspuns:

Depinde pe ce regat esti:-|