| Lolololalali a întrebat:

Cum e la scoala? Eu deja astept vacanta de Craciun love struck... ffunda!happy

Răspuns Câştigător
| SquiZZo a răspuns:

Eu ma plictisesc.Si eu abia astept vacanta. Funda?

5 răspunsuri:
| CookieTsang a răspuns:

Pai... la inceput e un pic mai greu pana ma voi obisnui cu clasa a 5 a... cu diringinte si profesori. dar cu siguranta voi munci ca sa iau note bune, sa ma acomodez si sa treaca mai repede timpul ca sa vine bine meritata vacanta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa tare dar si eu la fel astept vacanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa cat e vacanta de craciun

| StefyDenis a răspuns:

Eu sunt in clasa a 5-a si incep sa ma acomodez cu profesorii, colegii si diriga dar e misto ca pot vorbii cu prietenii ca sa nu mor de plictiseala... in fine...

| razvyy a răspuns:

Am vazut ca voi majoritatea sunteti in clasa a-5-a si poate de aceea va plictisiti la scoala, insa eu care acum am termiant a-12a pot sa va spun ca in proportie de 80-90% o sa va para rau cand se v-a termina.