| StefanRadu5846825 a întrebat:

Cum este in avion? este prima oara cand ma duc si nu stiu cum este...imi este foarte frica

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Dacă nu o să fie turbulențe e ca în mașină, doar la aterizare și la decolare e o senzație mai diferită dar nu durează mult. Oricum nu înțeleg de ce ți-ar fi frică? Îți e frică de turbulențe? Dacă da să ști că am avut ocazia să trec prin câteva furtuni cu avionul, unele destul de violente în care avionul pur și simplu cădea în gol și după se stabilzia la loc, oricum sunt încă în viață deci n-ai de ce să-ți faci griji. Oricum ca să uiți de frică ai putea să ai cu tine un mp3 să asculți muzică sau un mp4 să te uiți la un clip, ceva...

1 răspuns:
| EuNuTu a răspuns:

Nu-ti fie frica...nu e cine stie ce, nu simti nimic special.