| Slavic a întrebat:

Cum fac ca sa am asa tinta ca in acest video?! dati-mi un link de unde o iau si ziceti-mi unde o pun! si vreau tinta la awp va rog dar sa numi arate negru la mijloc! http://www.youtube.com/watch?v=6jNZriMEMPA&feature=relat ed vreau tinta la awp si toate armele in counter strike 1.6 ca la acest video

4 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Tinta vine cu jocul. nu se "ia " de niciunde. e cs 1. 6 modernizat.cu skinuri de cs source

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat hax0r tinta o poti descarca de pe net, cauti pe gooaglelaughing

| Noitrex a răspuns:

Dic mare branza scrii an consola cl_crosshair_color "999 999 999" ce greu rolling on the floorrolling on the floor of atat lucru u stiti mai butilor

| xPoc a răspuns:

Gaborusteaua@yahoo.com iti dau eu un fisier pentru tinta la awp