| iuliutzabulinutza a întrebat:

Cum fac faza aia pe facebook la stare cu se simte ferizi, bucuros etc. am in cercat da nu merge cu tongue sau cu :d etc

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Trebuie să îți pui fb-ul pe engleză(la setările contului, alegi limba engleză).
Unde scrie La ce te gândești? apare acolo pe bara aceea gri un ceas, un aparat foto iar lângă aparatul foto apare un smiley face.Dai pe el, și alegi de acolo ce stare vrei.

1 răspuns:
| Inkubus a răspuns:

Iti dai facebook-ul pe engleza si apoi cand iti actualizesi propriul status iti apare acolo un emoticon si va aparea ca New [nou] si alegi.dar dupa cum zici tu, doresti emotioane, deci apesi pe Feleengs. si iti alegi starea.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Bafta :*