| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac rost de picamer in club penguin?

5 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

Il cumperi.
Vezi ca trebuie sa ai Membership.

| Neylin a răspuns:

Trebuie sa cumperi casca de miner din catalog(galbena), sau sa o iei pe cea gratis (portocalie). Ca sa il activezi trebuie sa o poti NUMAI pe ea (fara alte haine sau accesorii) si sa dansezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma duc la mine si iau o casca de miner

| stalkiller98 a răspuns:

Te duci la Mine intri in ea si in stanga este o casca sau mai multe si dai clic pe ele.

Atentie! Podi sa dai dupa aceea cu picamarul doar dupa ce ai dat toate hainele pinguinului jos si sa ai doar casca pe tine!

| stalkiller98 a răspuns:

Am gresit! Scuze, am vrut sa zic,, poti''