| Mariuss32 a întrebat:

Cum fac să îmi recuperez contul la TeamViewer? Am vrut să îmi fac cont și mi-a spus că adresa este deja(adresa mea de e-mail).

Răspuns Câştigător
| AccountDeleted a răspuns:

Salut!

Intri aici https://www.login.teamviewer.com/requestpassword.aspx Pui email-ul si apesi pe "Schimba parola". In scurt timp vei primi un email cu schimbarea parolei in cea noua! Bafta

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Intra pe eMAIL si cauta mail-ul de cand ti-ai facut tu atunci contul si o sa iti zica parola si tot ce ai nevoie. Dar apropo de ce ai avea nevoie de cont de TeamViewer atat timp cat poti intra la cineva in PC fara cont?

Sper ca te-am ajutat.
O zi minunata in continuare iti doresc.