| Loveyourself a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc fiecare de la facebook pe mail?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Când ești pe Facebook, mergi în colțul din dreapta sus a paginii, si dăi click pe rotița aceea. Apoi selectezi "Setările contului". Din panoul din dreapta dai click pe "Notificari" și apoi dai click pe "Email". Iar acolo selectezi "Only notifications about your account, security and privacy" sau in romană "Doar notificări cu privire la contul dvs., de securitate și de confidențialitate".

2 răspunsuri:
| Loveyourself explică:

Fiecare notificare* scuzati-ma va rogbig grin

| RADOXO a răspuns:

Accesezi in partea dreapta setari de confidentialitate si ai mai jos Notificari. Dai click acolo si ai o optiune: "E-mail" si poti edita acolo. Sper sa iti fi fost de folos, bafta!