| StartingANewLife a întrebat:

Cum fac sa nu-mi mai apara pe profil fotografiile in care sunt tag-uita de prieteni, dar fara sa sterg tag-ul de pe fotografie, doar sa ascund fotografia de pe profilul meu. se poate?
dau funda!
multumesc

Răspuns Câştigător
| GabiRCG a răspuns:

Pai intri sa vezi poza aia si undeva in dreapta sus iti apare prietenu care te'a tagat si ca apare pe cronologia ta...langa scrie stergeti si cred ca o sa mearga! succes...

4 răspunsuri:
| StartingANewLife explică:

* ma refeream la profilul de facebook, sper ca s-a inteles desi am uitat sa specific.

| GabiRCG a răspuns (pentru StartingANewLife):

Piai intri la pozele cu tine si poza respectica dp profilul tau o dai ca sa vezi numai tu...sau nu stii cum?

| StartingANewLife explică (pentru GabiRCG):

Pai pe profilul meu la pozele postate de mine merge sa dau sa le vad doar eu, dar ma refeream la pozele in care mi-au dat tag prietenii, deci poza e pe profilul altcuiva dar apare si la mine si nu vreau sa apara. nu stiu daca s-a inteles la ce ma refer

| StartingANewLife explică (pentru GabiRCG):

Da a mers. vazusem ca scrie "stergeti" si am crezut ca se va sterge tagul de tot, dar s-a sters doar de pe cronologia mea. atat. deci multumesc mult.

| GabiRCG a răspuns (pentru StartingANewLife):

Pai intri sa vezi poza aia si undeva in dreapta sus iti apare prietenu care te'a tagat si ca apare pe cronologia ta...langa scrie stergeti si cred ca o sa mearga! succes...