| marianpredoi a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai consume traficul de date singur?

Răspuns Câştigător
| Stepanovici_Izmir_Adrian_1987 a răspuns:

Pei e foarte simplu dupa ce ai folosit internetul opreste schimbul de date din telefon. si asta e tot si ii dai drumul ori de cate ori ai nevoie.

2 răspunsuri:
| Crisツ a răspuns:

Intri la setări-Wireless si retea - Retele Mobile şi iti arata ceva cu Utilizare pachete de date, in dreptul caruia iti arata o bifă( ✓). Dai click pe semnul ala si îl debifezi. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori inchizi trafcul de date cand nu vrei sa il folosesti, ori ai grija ca aplicatii ruleaza si ce aplicatii isi fac automat update uri