| Giorgiois a întrebat:

Cum fac sa pun o melodie pe Facebook si atunci cand cineva deschide profilul meu sa inceapa melodia singura fara sa dea play. Dau fundita la cine raspunde repede...

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Nu merge asa ceva...

Multi zic, ca, facebook-ul e mai tare ca hi5rolling on the floor)) ce prostie...la facebook abia intri sa iti vezi prieteni, nu poti adauga ce vrei tu, faza cu player-ul sa cante automat, pozele nu le vezi ca pe hi5 toate albumele 1 dupa altu, jocurile de pe facebook sunt de cac**(Scz). singurul lucru mai bun la facebook e ca vezi toata lumea care are cont si poti face publicitate pe "status"rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Ciomolunga a răspuns:

Bai frate facebooku nu-i ca hi5 sa pui tot felul de panarame pe el. Raspunsul este ca pe facebook nu poti pune vreo melodie, imagine, etc. cand cineva iti acceseaza profilu'.

| Petrut_Valentin_1993 a răspuns:

Nu'i adevaratlaughing, merge sa pui daca te duce putin capu, daca nu stai si cauta pe Google

| crissu09crissuletz a răspuns (pentru Petrut_Valentin_1993):

Merge eu am reusit.BybanuJunior frate nu te duce creierul ala expirat! intra pe faceboom la setariile contului si la sunet your adaugi piesa bafta!

| razvanubytutau a răspuns:

Facebook-ul nu este ca hi5 intr-adevar dar faza cu adaugarea player-ul sa cante automat cand intra cineva pe profilul de facebook functioneaza