| luysa a întrebat:

Cum fac si eu rost de gem si flow va rog? sunt noua si am nevoie si de prieteni numele meu in ourworld este luysaRo

5 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai pentru multe informatii noi despre ourworld poti gasi pe lastcookie.wordpress.com si aoclo iti da coduri de gems si asa numele meu in ourworld este xXx LipToN xXx ma poti contacta cand sunt on si iti pot explica mai multe chestii

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Uita-te pe blogul meu de ourworld : http://the-ourworlds-secrets.blogspot.com/
Apropo, sunt RossetaTen in ow.

| AlexisCool99 a răspuns:

Sal! eu nu pot sa zic ca's veche. joc de vreo 3 luni dra ma tot joc numai pe el si am level 40 aproape 41 my name in ourworld is SuperSweetGir344.
pentruu a face flow trebuie sa:
1 faci miscari, sa joci jocuri sau sa faci misiuni si
2 poti si sa bagi codu de flow. unde vrei sa vb cu cineva acolo. unde vorbesti scrii test-mode 42 trimiti si apoi cryptobiologist si trimiti.
gems poti sa ai daca:
1 bagi codul de gems. e mai complicat. adiak nu pot sa i-ti zic cum. codurile le gasesti pe net... sau intri pe http://ourworld-guide.com/category/gem-codes/ acolo ai codurile.
2. mai poti sa ai gems cuparand gems si facundu-te residenta.( asa e cu bani reali)
spedr ca te-am ajutat si daca mai ai nevoie de ajutor bazeazate pe mine. doar intreaba!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru flow:

test-mode 42

apoi

cryptobiologist

Pentru gems:

2160-7cf0-f8fe-c035

5654-EB8F-7E35-4884

| cookieemo02 a răspuns:

Pai si eu caut coduri pentru gems dar pentru flow uite:

test-mode 42
cryptobiologist

Mai poti juca jocuri pentru a castiga flow sau accepta misiuni!