| EuTeIubescBa a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa in afara sa fiu eu insumi? adica niste modalitati plss. 1. cum sa intru in vorba cu el? niste exemple plss
2. cum sa ma comport cand sunt in preajma lui?
etc. niste sfaturi plss. dau funda la rpimul rasp daca e bun

2 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Daca un baiat nu te place pentru ceea ce esti atunci degeaba te va placea doar fizic nimic mai mult...
naturaletea e cea mai buna

| love26 a răspuns:

Pai gaseste un lucru pe care il aveti in comun...un joc sau altceva la care u nu te pricepi si ai nevoie intruna de ajutor si el e sg care te poate ajuta iar cand esti in preajma lui nu-i da mai multa atentie decat celorlalti pentru ca ar putea sa banuiasca cv. intreaba-l despre anumite lucruri ajutal cand are nevoie.glumeste cu el... oricum nu obsesiv. cine stie poate te place si el si nu stiu