| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Cum fac un pix sa curenteze?

Răspuns Câştigător
| supergirlscool26 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jWVHo6_ft0U poate te ajuta cu ceva...

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dar de ce nu scrii cu el?

| Bogdan9183 a răspuns:

Eu zic sa-ti gasesti alte jucarii sau sa cauti asa ceva in magazine specializate, se folosesc niste chestii asemanatoare pentru caini.

| Xtadelo a răspuns:

Cum poti sa intrebi asa ceva? straight face

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Asa bine, intri pe TPU.ro,dai la "PUNE O INTREBARE" si intrebi acolo ce vrei.

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Multumesc ca m-ai lamurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha? De unde ti-o venit?

| Hevnoraak a răspuns:

Înfașurare de cupru și conectare la 220 v.

Răspuns utilizator avertizat
| SoulAssassin a răspuns:

Simplu.legi de el un fir pe care il bagi in priza. grija sa ai si o cana de metal in mana, preferabil cu cafea, asa rezolvi macar 2 lucruri deodata..si freza si cafeaua de dimineata

| AlexStar1 a răspuns:

Vrei sate omori
:?